MOI KLIENCI

Monika i Piotr

Nie mogliśmy wybrać lepszego fotografa :) Rafał jest profesjonalny, a przy tym przesympatyczny i cierpliwy. Wychwycił najlepsze i najważniejsze dla nas momenty, na widok zdjęć wraca uśmiech i wspomnienie tamtych dni. Proponował ciekawą scenerię do zdjęć, zwracał uwagę na każdy szczegół. Zdjęcia od Rafał będą z pewnością pamiątką na całe życie, do której z przyjemnością będziemy często powracali :) Bardzo dziękujemy i każdemu polecamy tak rewelacyjnego fotografa!

Ola i Tonny

Decyzja o wyborze fotografa była jedną z trudniejszych podczas przygotowań ślubnych. Przejrzeliśmy mnóstwo stron fotografów z różnych części Polski, aż w końcu trafiliśmy na Rafała. To była najlepsza decyzja! Rafał zrobił dla nas zarówno reportaż ślubny jak i sesję zdjęciową. To nie są zwykłe zdjęcia, to uchwycone momenty, uśmiechy, szepty i spojrzenia. To nasz najważniejszy dzień zatrzymany na fotografiach w sposób naturalny, nienachlany, po prostu piękny. To masa wspomnień, które dzięki zdjęciom pozostaną z nami na zawsze. Rafał to super fotograf, ale też świetny człowiek, od początku czuliśmy się w jego towarzystwie bardzo swobodnie. Współpraca z nim to czysta przyjemność i miło spędzony czas. Dodatkowym atutem jest to, że Rafał jest praktycznie niezauważalny, a chwile uchwycą z niezwykłą precyzją. Serdecznie polecamy !

Iwona i Marek

Rafał to świetny fotograf - artysta. Zrobił dla nas przepiękne zdjęcia ze ślubu – naturalne a jednocześnie wyjątkowe – niektóre z nich jak z okładek najlepszych magazynów. Na zdjęciach, zarówno tych ze ślubu jak i z sesji plenerowej, widzimy poprostu siebie w przepięknej odsłonie, którą Rafał potrafił dostrzec. Bardzo się cieszymy, że „wypatrzyliśmy” Rafała i to on fotografował nasz ślub. Podczas swojej pracy umiejętnie „wtapiał się w otoczenie”, jego obecność była wręcz niezauważalna, a jednocześnie potrafił uchwycić wszystkie najważniejsze chwile z uroczystości i zostały one uwiecznione w nieprzeciętny sposób. Polecamy prace Rafała i jesteśmy pewni, że gdy tylko nadarzy się kolejna okazja – skorzystamy z jego usług. Pozdrawiamy serdecznie!!!

Emma i Maciej

Jeśli od fotografii oczekujecie czegoś więcej niż tylko zatrzymania danej chwili na kartce papieru jak najbardziej polecamy. Rafał to profesjonalista jak również pasjonat, który potrafi uchwycić emocje, ruch i piękno danego momentu. Poradził sobie w warunkach trudnego oświetlenia jakie panowały na naszej sali i doskonale potrafił wykorzystać piękną pogodę jaka przytrafiła nam się podczas sesji plenerowej. Jest sympatycznym człowiekiem, z którym współpraca to czysta przyjemność. Polecamy gorąco!

Ola i Tomek

Na Rafała nie trafiliśmy przypadkiem, ponieważ robił zdjęcia ślubne mojej koleżance. Kiedy je zobaczyliśmy, wiedzieliśmy, że kiedy przyjdzie pora na nas, chcemy właśnie jego! Współpraca z Rafałem od początku była czystą przyjemnością. Przede wszystkim dlatego, że jest bardzo pozytywną, miłą i profesjonalną osobą. Nie było żadnych problemów, mimo że ślub i wesele odbywało się poza Wrocławiem. Nie jesteśmy modelami, a mimo to w towarzystwie Rafała potrafiliśmy się wyluzować, dzięki czemu nasze zdjęcia są naturalne, ciepłe i piękne. Rafał jest nie tylko fotografem, ale również przesympatyczną osobą i mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy. Gorąco polecamy współpracę z nim! 

Magdalena i Bartek

Nie ma słów, które oddałyby Nasze zadowolenie z efektów pracy Rafała. Swoboda i komfort przed obiektywem przestał być dla Nas abstrakcją jak to do tej pory bywało. Dzięki otwartości, bezpośredniości oraz profesjonalnemu podejściu nabraliśmy więcej pewności siebie. Atmosfera, klimat wyczucie emocji oraz chwili zostały genialnie uchwycone na fotografiach. Godzien polecenia fotograf, który w sposób autentyczny potrafi uchwycić niepowtarzalne i ulotne momenty. Współpraca z Rafałem to było dla Nas ciekawe i wspaniałe doświadczenie. Cała przyjemność po Naszej stronie ;) Dziękujemy!

Ania i Michał

Znajomość z Rafałem od początku przebiegała bardzo pozytywnie. Od pierwszego spotkania wiedzieliśmy, że to on uwieczni na fotografiach nasz ślub i wesele. Ma profesjonalny warsztat, który potrafi umiejętnie wykorzystać. Wyniki jego pracy są nietuzinkowe. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i polecamy jego fotografie przyszłym młodym parom i nie tylko:)

Krzysztof i Ewa

Portfolio Rafała pokazuje jego wprawne oko, dbałość o detale, pomysłowość czy też refleks tak potrzebny w fotografii reporterskiej. Same zdjęcia jednak nic nie mówią o tak ważnym aspekcie, jakim jest współpraca przed, w trakcie i po uroczystości. A ta, jest na najwyższym poziomie.
Błyskawicznie Rafał ujął nas swoją bezpośredniością, otwartością na nasze pomysły i swobodą dopasowania się do bieżącej sytuacji. Zdecydowanie jest osobą która potrafi wysłuchać i odnieść się do potrzeb klienta. Realizując powierzone zadanie pozostaje dyskretny, dzięki czemu uchwycone chwile są prawdziwe i naturalne - niepowtarzalne.

Angelika i Piotr

Szukając fotografa na nasz ślub i wesele trafiliśmy w internecie na zdjęcia Rafała... i już wiedzieliśmy, że nie chcemy innego fotografa. Zdjęcia na stronie Rafała urzekły nas najbardziej wyczuciem chwili i dbałością o uchwycenie każdego detalu. Te fotografie zdecydowanie mają duszę! Teraz sami możemy się cieszyć wspaniałymi zdjęciami, których to my jesteśmy głównymi bohaterami. Pełen rofesjonalizm, pomoc w wyborze miejsca na zdjęcia plenerowe, a przede wszystkim świetna atmosfera podczas sesji i szybka realizacja. Cieszymy się, że to właśnie Rafał jest autorem zdjęć z najważniejszego dnia w naszym życiu :-)

Magdalena i Paweł

 

Niezmiernie trudno jest wyrazić w słowach wdzięczność, jaką jesteśmy winni Rafałowi za pracę wykonaną przy przygotowaniu zdjęć naszego ślubu. Wybierając fotografa i decydując się na Rafała, wiele miesięcy wcześniej, mieliśmy wrażenie, że Rafał patrzy naszymi oczami. Że widzi to, co do siebie mówimy, kiedy milczymy. Zaufaliśmy mu w pełni, co dało nam tak potrzebne poczucie komfortu i spokoju w tym ważnym dniu. Polecamy serdecznie Rafała za jego nietuzinkowe spojrzenie i wyobraźnię. Słucha uważnie jakie klienci mają wymagania i w 100% trafia w sedno swoimi dziełami. Oglądane wielokrotnie zdjęcia to cudowne wspomnienie niezwykłych dla nas chwil. Rafał jest profesjonalistą w każdym calu. Jesteśmy pełni podziwu jak potrafi uchwycić najcenniejsze i najcudowniejsze momenty. Jego obiektyw był wszędzie tam, gdzie w danej chwili powinien być. Był niewidzialny, a jednocześnie czujny. Każde spojrzenie w album powoduje radość i wzruszenie. Mało tego - dał poznać siebie jako fantastyczną i bardzo sympatyczną osobę. Nie wyobrażamy sobie nikogo innego w roli fotografa tego naszego najważniejszego dnia! Zdecydowanie polecamy Rafała!! Śmiało stwierdzamy, że warto :)

Ania i Marcin

Rafał - nasz ślubny fotograf, którego zaprosiliśmy do współpracy. Okazało się, że ten wybrór okazał się strzałem w dziesiątkę. Stworzył przepiękną opowieść o nas i naszym ślubie. Rafał na swoich zdjęciach potrafi uchwycić każdą ulotną chwilę, wrażliwy na piękno skupia się na szczegółach a jego reportaż ślubny jest wyjątkową, piękną pamiątką na całe życie. Zrealizował każdą naszą prośbę, choć czasem nie było lekko:-) Dziękujemy za współpracę i szczerze polecamy Rafała.

Ilona i Marcin

Rafała poprosiliśmy o przygotowanie reportażu z naszego ślubu cywilnego. Liczyliśmy na dokument a otrzymaliśmy piękne pamiątkowe fotografie, które w naturalny sposób oddają atmosferę tego dnia. Rafał - cierpliwy i zaangażowany a jednocześnie niezauważalny, nawet na tak małej i krótkiej uroczystości (tylko 10 osób i bez wesela) gdzie nie ma tzw. pola do popisu… Zdjęcia Rafał w pełni pokazują jego profesjonalizm i pasję. Niebanalne, wykonane z pomysłem a zarazem - tak jak chcieliśmy – spontaniczne. Efekt końcowy otrzymaliśmy bardzo szybko, ładnie przygotowany. Dla nas współpraca z Rafałem była ogromną przyjemnością. Pięknie dziękujemy i POLECAMY innym

Natalia Cherubin Burkiewicz (wizażystka i stylistka)

Rafał - niebanalny fotograf i osobowość. Zawsze ma mnóstwo pomysłów na sesje, ale również liczy się ze zdaniem osób znajdujących się z nim na planie zdjęciowym. Kadry Rafała nie są przypadkowe, wręcz przemyślane ale nie zawsze mocno precyzyjne -i w tym tkwi ich autentyczność oraz niepowtarzalność. Uchwycenie tak ulotnych sytuacji, zachowań jest nie lada wyzwaniem - jeszcze uchwycenie ich z taką klasą.

Agata i Piotr

Nasze poszukiwanie fotografa, który uwieczniłby nasz dzień nie trwały długo, wystarczyło jedno spojrzenie na kadry Rafała. Ich prostota, klasyka, brak naciąganych efektów specjalnych, a jednocześnie niesamowite ciepło z nich bijące skutecznie nas do siebie przekonały. W naszym odczuciu to po prostu kadry "z duszą". Choć na każdym etapie wydarzeń tego dnia był najbliżej nas, jego obecność była tak dyskretna że wręcz niezauważalna. Rafał spełnia każdą zachciankę Nowożeńców co do ujęcia czy rekwizytów ;) Cierpliwie wysłuchuje wszelkich wizji i życzeń, a co najważniejsze z wysokim zaangażowaniem stara się je zrealizować. Sympatyczna osoba, która spogląda na Ciebie przez obiektyw aparatu bardzo ułatwia pozowanie nawet najbardziej wstydliwym "modelom" ;) Rafała cechuje również niesamowite wyczucie chwili, jakże przecież ulotnej... Dzięki temu mamy piękne pamiątki, które w pełni oddają całą atmosferę tamtych wydarzeń, kadry które oglądamy już po raz 'n-ty' i jeszcze nam się nie znudziły.

Marta Morawiecka (wizażystka i stylistka)

Z Rafałem miałam przyjemność współpracować przy okazji przygotowań ślubnych moich Klientek oraz portretowych sesji zdjęciowych i mogę z ręką na sercu powiedzieć, że jest to fotograf godny polecenia. Rafał do każdego Klienta podchodzi bardzo indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Nie straszne są mu wyzwania i niestandardowe wymagania. Atmosfera podczas sesji zdjęciowych jest bardzo przyjazna. Podczas przygotowań ślubnych Rafał w sposób niewidoczny pracuje w skupieniu - zupełnie nie krępuje Panny Młodej. Poluje na momenty i robi przepiękne portrety! Zdecydowanie polecam!

Maja i Michał

Na portfolio Rafała trafiliśmy przypadkowo z pomocą wyszukiwarki Google. Okazał się to strzał w 10-tkę. Świetne wyczucie momentu, kadru, zdjęcia z naszej uroczystości wyglądają fantastycznie. Cały projekt został również zrealizowany bardzo szybko, nie musieliśmy czekać długo na zdjęcia. Rafał to profesjonalista a jednocześnie osoba bardzo otwarta, kontaktowa, z pomysłami. Polecamy wszystkim, którzy aktualnie poszukują fotografa potrafiącego uchwycić w wyjątkowy sposób ten najważniejszy dzień w swoim obiektywie. 

Dorota i Mateusz

Chcielibyśmy bardzo podziękować Ci Rafał za to co dla nas zrobiłeś. Myślę, że nawet dużo bym nie musiała pisać, bo zdjęcia mówią same za siebie. Rafał jest fotografem, którego znaleźliśmy na internecie. Jego zdjęcia od razu przykuły naszą uwagę. Powiem szczerze, że aż tak pięknego efektu to się nie spodziewaliśmy. Nie myślałam, że ktoś będzie w stanie w taki wspaniały sposób uwiecznić nasz najpiękniejszy dzień w życiu. Sama praca z Rafałem była znakomita. Jest bardzo otwarty, spontaniczny i na prawdę czułam się przy nim bardzo swobodnie. Tak na prawdę był całkowicie niewidoczny, co bardzo pomagało przy tym całym stresie związanym z uroczystością. Nie czułam potrzeby do pozowania do zdjęć, bo Rafał sam wiedział dokładnie kiedy pstryknąć przepiękną fotkę. Wszystkie najważniejsze momenty ze ślubu i wesela zostały uchwycone. Dodam również, że wszelkie sugestie które wyszły z naszej strony zostały przez Rafała uwzględnione. Bardzo nam zależało, żeby wszystkie zdjęcia były bardzo żywe, kolorowe, radosne i uśmiechnięte no i oczywiście takie są. Zapraszam do oglądania naszego reportażu ślubnego na blogu Rafała, na którym można zobaczyć świetne oko fotografa:) 

Justyna

Na zdjęcia Rafała trafiłam przypadkiem. Od razu zrobiły na mnie duże wrażenie. Kiedy obejrzałam jego blog, pomyślałam, że też chciałabym mieć zdjecia zrobione przez niego. Teraz po sesji, mogę 100 % polecić Rafała. Zdjęcia są śliczne, Rafał ma pełno pomysłów, wybiera ciekawe miejsca na zdjęcia. Jest prawdziwym profesjonalistą, który tworzy dodatkowo przyjazną atmosferę podczas zdjęć.

Olga i Damian

Fotografia powinna wzruszać, być nie tylko pamiątką, ale i przywoływać żywe wspomnienia, dlatego wybór właściwego fotografa jest niezwykle ważny. Dzień naszego ślubu, najważniejszy moment w życiu uwiecznił właśnie Rafał. Nie wyobrażaliśmy sobie innego fotografa, bo jest on jedynym w swoim rodzaju reżyserem obrazu, który w wyjątkowy sposób eksponuje emocje w fotografiach. Dzięki dbaniu o detale oraz stosowaniu nieszablonowych kadrów Rafał nadaje swoim zdjęciom charakteru i unikalności. Jego prace są subtelne, eleganckie i przede wszystkim naturalne. Nie da się ukryć, że dla Rafała fotografowanie jest pasją, że po prostu kocha to co robi. Jest to nasza druga sesja z Rafałem i na pewno nie ostatnia!

Gosia i Nick

Rafał wspaniale upamiętnił nasz wielki dzień. Zadanie miał trudne ponieważ fotografował parę, która raczej nie czuje się komfortowo przed kamerami. Zdjęcia odzwierciedlają atmosferę, która panowała podczas ślubu i wesela, pełna ciepła i szczęścia. Włożyliśmy w organizację wiele wysiłku, od wyboru pięknego miejsca po dekoracje i najmniejsze detale, wszystko to zostało świetnie uchwycone przez Rafała. Ogladając album za każdym razem pojawia się na naszych twarzach wielki uśmiech. Rafał jest profesjonalnym fotografem pełnym pasji, z którym wspaniale się współpracuje. Był praktycznie niezauważalny podczas przygotowań, ślubu i wesela, dzięki temu zdjecia są naturalne na czym bardzo nam zależalo.

Agnieszka i Wojtek

Polecamy, polecamy i jeszcze raz polecamy każdemu pójść do ślubu z Rafałem...:-) Klimat zdjęć, atmosfera i co najważniejsze - piękny efekt końcowy. Wszystko na pięć gwiazdek:-) Zdjęcia są przepiękne, oglądane wiele razy za każdym razem zachwycają. Barwy, kadry, detale, wyjątkowy klimat i emocje. Piękna pamiątka na całe życie. Dziękujemy bardzo!

Gosia i Marcin

Niespełna pół roku temu szukając doskonałego fotografa ślubnego na nasz najpiękniejszy dzień życia... „TEN” dzień. Zachwyciła nas oryginalność i niestandardowość zdjęć Rafała. Zaczęłam śledzić poczynania na blogu. Byłam zachwycona. "To właśnie TEN" powiedziałam do męża. I tak zaczęła się niesamowita przygoda pełna pozytywnych emocji, uśmiechu i wyzwań. Już dziś z czystym sumieniem powiedzieć mogę, że zakończona niebywałym sukcesem. Zdjęcia zachwyciły nas wszystkich i przerosły najśmielsze oczekiwania. Oglądaliśmy nasze zdjęcia juz wiele razy i za każdym razem zachwycają nas tak samo. Nie mówiąc już o gościach… Nietypowe kadry, ciekawe ujęcia, uchwycone piękno chwili. Genialna niekończąca się baza pomysłów Rafała sprawia, że niczego nie możesz być pewien „zróbmy to tak” –mówi, finał jednak jest zawsze inny, niespodziewany, a efekty końcowe przerosną każdego! Wspaniałe!  A fotograf? To profesjonalista, człowiek z pasją, humorem i niezwykłym wyczuciem chwili! Już niebawem kolejne spotkanie tym razem we trójkę… i jeszcze raz i jeszcze raz i tak bez końca, bo jego oferta jest szeroka, a my na pewno skorzystamy z niej JESZCZE RAZ!

Jagoda

Rafał potrafi wydobyć z fotografowanej osoby jej najpiękniejsze cechy: spojrzenie, piegi, urok. Podczas sesji z moją córką miał przygotowane nie tylko ubrania, ale i koncepcję – jak najlepiej pokazać Jagodę. Świetnie wybrał miejsce i uzyskał na zdjęciach efekt, jakiego się nie spodziewałam. Pięknie ukazane światło pokazuje wrażliwość fotografa! Polecam Rafała. Efekty można zobaczyć na blogu.

Monika i Wiktor

Zdjęcia są świetne! A Rafał jest sympatyczną osobą, przy której od razu poczuliśmy się swobodnie. Jest prawdziwym profesjonalistą z artystyczną duszą i mnóstwem pomysłów. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wspaniałą pamiątkę w postaci niesamowitych zdjęć.Rafał jest bardzo przyjacielski zarazem w pełni profesjonalny. Jest otwarty na wszystkie pomysły, nie jest schematyczny i potrafi zaskoczyć. Bardzo nam odpowiada taka nieszablonowość i chęć małego eksperymentowania.Jeżeli ktokolwiek z was się wciąż zastanawia gwarantuję że blog rozwieje wasze wątpliwości.

Kasia i Olivier

Rafał to świetny profesjonalista o niezwykłej inteligencji emocjonalnej. W trakcie reportażu i sesji plenerowej realizuje swoje fantastyczne pomysły w dyskretny lecz bardzo efektywny sposób. Jest przemiłym, bezpośrednim człowiekiem, który potrafi stworzyć wyjątkowo relaksującą atmosferę na wszystkich etapach współpracy. Jest przy tym zorganizowany, punktualny i słowny. Rafał potrafi pracować efektywnie nawet w trudnych sytuacjach, np. robiąc sesję z narowistym koniem:-)

Współpraca z nim to czysta przyjemność. 

Fotografia Rafała urzekła nas swoją przenikliwością, minimalizmem i autentycznością przekazu. Jego fotografie są oryginalną, przemyślaną, spójną formą komunikacji. Zdjęcia świetnie oddają wielkie emocje i osobowość fotografowanych osób. Rafał zauważył nie tylko nas i nasze rodziny, ale i naszych gości. W pełni wykorzystał wizualne walory miejsc, w których odbywały się ślub i wesele, nie zapominająć o najmniejszcyh detalach. Zdjęćia z sesji plenerowej są wprost spektakularne. Retusz stosowany przez Rafała dodaje zdjęciom wyrazistości i uroku, pozostawiająć jednak bardzo naturalne wrażenie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mieliśmy okazję współpracować z Rafałem.

Dziękujemy!

Karolina i Marcin

Współpraca z Rafałem była bardzo sympatycznym doświadczeniem. Koleżeński kontakt i relacje bardzo "na luzie" nie wpłynęły na pełen profesjonalizm pracy Rafała. W czasie ślubu i wesela był praktycznie niewidoczny, za to to jego oko widziało najwięcej, a profesjonalny sprzęt doskonale oddał jego obserwacje na zdjęciach. Ciekawe kadry, uchwycone emocje, soczyste kolory, oryginalne zestawienia to to, czym najbardziej ujął nas w swoich fotografiach. Możemy bez obaw polecić Rafała jako fotografa ślubnego.

Kamila i Dawid

Rafał prezentuje inne wyjątkowe spojrzenie na fotografię ślubną. Jego zdjęcia są nieszablonowe. Jest on przede wszystkim bardzo ciepłym i otwartym człowiekiem, szybko mieliśmy wrażenie, jakbyśmy znali go od dawna. Dzięki temu czuliśmy się swobodnie, a sesja plenerowa była czystą przyjemnością, nawet dla męża który nie lubi być fotografowany. Podczas samego przyjęcia Rafał był prawie "niewidoczny" i w absolutnie nie narzucający się sposób uwiecznił ważne dla nas chwile. Jako fotograf ma własne pomysły na ujęcia i poświęca dużo czasu na wybór tych najlepszych, a efektem są piękne zdjęcia...

Paula i Tomek

Dzięki Rafałowi zdjęcia ślubne stają się prawdziwą sztuką. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem jego umiejętności i kreatywnego podejścia do sprawy. Dzięki jego podejściu pozowanie przez amatorów staje się wielką przyjemnością i super przygodą. Polecamy wszystkim, którzy chcą mieć niepowtarzalne zdjęcia, nie tylko ślubne, bo każda jego sesja jest fantastyczna!!! Jesteśmy przeszczęśliwi, że udało nam się znaleźć Rafała, bo było warto!!!

projektowanie stron www