O MNIE

 

 

Cześć! Bardzo się cieszę że tu jesteście:)

 

Nazywam się Rafał. Fotografia od lat wypełnia moje życie. Fascynowała mnie od zawsze. To świat, którym chciałbym się z Wami podzielić i do którego chciałbym Was zaprosić. Uwielbiam moją pracę i czas spędzony z ludźmi, których fotografuję. Fotografią ślubną zajmuję się od 9 lat i pokochałem ją od samego początku. Kocham fotografować ludzi, którzy cieszą się sobą i swoją miłością. Być fotografem ślubnym na Waszym ślubie to dla mnie ogromne wyróżnienie. Wiem jak ważny jest dla Was ten dzień i chcecie mieć pewność, że wypadnie idealnie. Moje zdjęcia ślubne będę niezwykłą opowieścią o Was i waszej miłości. 

W fotografii najważniejsza jest dla mnie naturalność. Szukam w niej piękna i emocji. Kocham wieczorne i poranne słońce, ciepłe o wyjątkowej barwie. Uwielbiam pełne kontrastów i przepaleń zdjęcia, pastelowe barwy i czarno białą fotografię. Lubię naturę, podróże i ludzi. To oni mnie inspirują. Każdy z nas jest inny a każdy ślub to inna wyjątkowa historia. 
Dzięki fotografii odkryłem zupełnie inny świat. Niesamowity, ulotny i piękny. Świat, który chciałbym zatrzymać w kadrze na zawsze.
Nie wiem, co to nuda. Staram się czerpać z życia najwięcej jak mogę. Każda chwila jest przecież jedyna i niepowtarzalna. Dlatego warto ją zatrzymać. 

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, zapraszam do kontaktu ze mną. Jeśli możecie, spotkajmy się przy kawie. Opowiecie mi o swoim wymarzonym ślubie, a ja odpowiem na Wasze pytania, pokażę ostatnie reportaże ślubne i opowiem Wam o mojej fotografii.
Dziękuję każdemu z Was za odwiedzenie mojej strony i zapraszam do obejrzenia moich zdjęć w galerii oraz na mojego bloga, gdzie znajdziecie moje reportaże ślubne. 

  

 

Blog ślubny Bridelle: ... Rafał zachwycił mnie swoimi zdjęciami. Jak wiecie (i jak wiedzą współpracujący ze mną fotografowie) kocham zdjęcia rozświetlone, nieostre, niestandardowo kadrowane. Mam kompletnego bzika na punkcie detali i głębi ostrości. Rafał przygotowując na blogu Bridelle prezentację, chyba czytał w moich myślach. Muszę przyznać, że zakochałam się w jego oku. Uwielbiam zdjęcia niepokojące, kapryśne, pełne uroku miejsca, detali, ale przede wszystkim głównych bohaterów. I nie muszą to być standardowe portrety z idealnie ukazaną postacią na pierwszym planie. Rafał rozumie i czuje ludzi. Z wykształcenia jest antropologiem, zatem jego ciekawość ludzi jest jak najbardziej zrozumiała. Ale Rafał ma jeszcze to coś. To coś, co sprawia, że zdjęcia są niezapomniane, oryginalne i definiują styl fotografa.Kasia i Olivier: ... Zdjęcia są niesamowite! Rafał to świetny profesjonalista o niezwykłej inteligencji emocjonalnej. W trakcie reportażu i sesji plenerowej realizuje swoje fantastyczne pomysły w dyskretny, lecz bardzo efektowny sposób. Jest przemiłym, bezpośrednim człowiekiem, który potrafi stworzyć wyjątkowo relaksującą atmosferę na wszystkich etapach współpracy. Jest przy tym zorganizowany, punktualny i słowny. Rafał potrafi pracować efektywnie nawet w trudnych sytuacjach, np. robiąc sesję z narowistym koniem:-) Współpraca z nim to czysta przyjemność. Fotografia Rafała urzekła nas swoją przenikliwością, minimalizmem i autentycznością przekazu. Jego fotografie są oryginalną, przemyślaną, spójną formą komunikacji. Zdjęcia świetnie oddające wielkie emocje i osobowość fotografowanych osób. Rafał zauważył nie tylko nas i nasze rodziny, ale i naszych gości. W pełni wykorzystał wizualne walory miejsc, w których odbywały się ślub i wesele, nie zapominając o najmniejszych detalach. Zdjęcia z sesji plenerowej są wprost spektakularne. Retusz stosowany przez Rafała dodaje zdjęciom wyrazistości i uroku, pozostawiając jednak bardzo naturalne wrażenie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mieliśmy okazję współpracować z Rafałem.

Dziękujemy!

 

 

Moje fotografie zostały wyróżnione i opublikowane

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2015 Rafał Fronczek Photography, Zdjęcia Ślubne Wrocław. Artystyczna Fotografia Ślubna projektowanie stron www