OFERTA

 

Bardzo mi miło, że tu jesteście:)

Moja fotografia ślubna to opowieść o Was i Waszej miłości. Każda para jest dla mnie wyjątkowa. Taki jest również reportaż ślubny, który ode mnie otrzymuje. Dużą wagę przywiązuję do estetyki zdjęć. Każde otrzymane zdjęcie w reportażu poddane jest autorskiej obróbce i subtelnemu retuszowi. Cenię naturalność, dlatego staram się, aby retusz wydobył ze zdjęć to, co najpiękniejsze jednocześnie nadając każdej fotografii wyjątkowy klimat i charakter. Lubię pastelowe barwy i czarno białą fotografię, która przeplata kolorowe kadry. Uwielbiam nietypowe śluby, zwłaszcza w plenerze. Wszystkie pary zapraszam do skorzystania z oferty sesji narzeczeńskiej. To wyjątkowa pamiątka będąca uzupełnieniem reportażu ślubnego. To także czas na oswojenie się z okiem aparatu, swobodną rozmowę i poznanie się przed uroczystością ślubną.

Wszystkie pary zainteresowane moją fotografią zapraszam do kontaktu mailowego. Postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania. Z przyjemnością zapraszam również na niezobowiązujące spotkanie "przy kawie". Opowiecie mi o swoim wymarzonym ślubie, a ja pokażę Wam ostatnie reportaże ślubne oraz zaprojektowane przeze mnie albumy i foto-książki.

 

 Oprócz fotografii ślubnej wykonuję również:

sesje portretowe
zdjęcia do portfolio
sesje ciążowe i rodzinne
sesje stylizowane
fotografię reklamową
fotografię produktów

 

 

 

Copyright © 2015 Rafał Fronczek Photography, Zdjęcia Ślubne Wrocław. Artystyczna Fotografia Ślubna projektowanie stron www